בלי סודות

טובי לוי בוובינר חינמי שיתן לך הצצה נדירה
אל מאחורי הקלעים של עולם הפאות

עולם הפאות קורץ לך? שוקלת להשקיע בלימודים ולהיכנס אליו?
בואי לשמוע מהם 5 הדברים בלעדיהם אין לך סיכוי להצליח בתחום!

ההדרכה האינטרנטית תתקיים ב: 

ימים
שעות
דקות
שניות

הזדמנות נדירה לגלות
כל מה שאת חייבת לדעת על עולם הפאות,
כדי שתוכלי לקבל את ההחלטה החכמה
והנכונה ביותר עבורך.

אחרי 10 שנים בשטח
סיפורי הצלחה או סיפורים מסמרי שיער?

זה מה שאת צריכה כדי לעבוד בשטח
5 התכונות שאת חייבת כדי להצליח בתחום הפאות

תכל'ס, איך עושים את זה?
ככה תאבחני את עצמך ותוודאי שאת אכן מתאימה.

מה עכשיו?
הצעד הראשון שאת צריכה לעשות כדי לפתוח קריירה בתחום הפאות.

קצת עלי:

טובי לוי, 10 שנים בשטח.
בעלת סטודיו לייצור פאות בהזמנה אישית ופאות לתצוגה,
המחזיק צוות מקצועי ואיכותי שמספק שירות מעטפת לפאניות.
מפתחת מודל ייחודי לניהול עסק בתחום הפאות,
מלווה פאניות באופן אישי ובקבוצות
ומעבירה הכשרות לפאניות בתחומי הייצור, העיצוב, השיווק והמכירות.

מאמינה מכל הלב שהסוד האמיתי להצלחה בתחום
הוא פשוט- בלי סודות.
וזה מה שאני מיישמת בכל חלק בעבודה שלי:
לאפשר לכל פאנית להכיר לעומק את העולם הזה, מכל הזוויות שלו.
בלי להסתיר כלום, לא בפן המקצועי ולא בפן העסקי ולספק לכל אחת מהן תמיכה וליווי לאורך כל הדרך, כדי שהן תדענה שהן לא לבד ויש להן על מי לסמוך.

המלצות:
בלהה
טובי היא השראה, היא אישה מדוייקת, ישרה ושאפתנית. כיף לשמוע את דעתה המקצועית וללמוד ממנה. ממליצה לכל מי שרוצה לא רק ללמוד את המקצוע אלא גם ללמוד להתנהל בו נכון, להגיע לטובי.
חנה ב.א.
אני עובדת כמה שנים עם טובי, וזה הדבר הכי שווה והכי נוח בעולם. אני יודעת שהיא אמינה ואחראית, יש לה שירות ואם יש תקלה היא תמיד לוקחת אחריות. היא אישה מיוחדת, עם המון ידע וטונות של סבלנות. היא תמיד מבינה מה אני צריכה ועושה את זה בדיוק ואני מאוד אוהבת לעבוד איתה. לפני הכל היא בן אדם והאמינות שלה היא מעל הכל.
שולמית סין שלום
אני מרגישה שעל טובי אני יכולה לסמוך בעיניים עצומות, היא כל כך ישרה, כל כך אמינה וכל כך מסודרת ומאורגנת. אין שינויים, אין הפתעות. הכל ברור ומובן לכל אורך הדרך. לקוחה שלי שמכרתי לה פאה שטובי תפרה, יצאה מרוצה עד הגג והפאה מחזיקה כבר שנים, ואין לי ספק שכמורה, טובי היא הבחירה הנכונה.
נחמה דינה ברוידא
את טובי אני מכירה כבר תקופה ארוכה, ובעיני היא באמת אישיות מיוחדת. ישרה, אמיתית והכי מקצועית שיש. כחברה בקהילת פאנית בראש אני רואה, בכל פעם מחדש, איך היא מלמדת אותנו בצורה הכי יסודית ומעבירה לנו את כל הידע והנסיון שלה, בלי להסתיר ובלי לעגל פינות. אם תחום הפאות מעניין אותך, אני ממליצה על טובי, היא מספר 1.
יוכבד שדמי קמפה
פתחתי את העסק שלי רק לפני שנה בערך, ולמזלי הכרתי את טובי מיד. כל פאה או תיקון שיצאו מהסטודיו שלה היו הכי מדוייקים ומקצועיים שאפשר, והיושר שלה בלט לאורך כל הדרך. קיבלתי מטובי כל כך הרבה ידע ועזרה, גם בקבוצת פאנית בראש וגם בפגישות האישיות איתה. היא פשוט נתנה לי כוח להמשיך. אני בטוחה שכל תלמידה שלה תרוויח המון!
ציפי שטרן
למרות שלטובי יש עסק וותיק ומצליח, היא תמיד מדברת בגובה העיניים ומעניקה יחס אישי וכיפי. אני יכולה לדבר איתה על כל דבר בצורה כנה ואמיתית, ותמיד מקבלת תשובות אמיתיות, בלי לסלף דברים, אבל עם המון רצון להגיע לפתרון הכי טוב בשבילי.
גולדי סופר
כשיש לנו אתגרים או בעיות היא מנתחת אותם איתנו שלב אחרי שלב, עד לשורש העניין, ומלמדת אותנו, ממש בשטח, איך להשתפר. קיבלתי מטובי ארגז כלים מטורף שאני מאחלת לכל אחת בתחום."
שרה בר
טובי אלופה בסדר גודל אמיתי, ואת הידע שלוקח לפאניות שנים ללמוד ולהבין, אנחנו מקבלות ממנה על מגש של זהב, באהבה, בפרגון ובלי להסתיר כלום.
אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה להיכנס לתחום ולדעת גם דברים שהם הרבה מעבר, לכל מי שרוצה להיות חלק מקהילה, להצטרף לאקדמיה של טובי
ההדרכה תתקיים:

הרשמי עכשיו: